Metis Belediye

Slide MetisBot Belediye hizmetinizin kalitesini büyük ölçüde değiştirmenize ve sohbet botunuzla size danışan vatandaşları mutlu etmenizi sağlar. METİS BELEDİYE AKIL DOLU BİR CHATBOT

NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Metisbot Belediye, belediyecilik hizmetlerini kurum web sayfanızda, sosyal medyada (Facebook, Whatsapp vb.), ve bir çok iletişim kanalında kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Metis Belediye

Vatandaşın çok sık başvurduğu işlem türlerine ait iş akışları Chatbot sayesinde gerekli yönlendirmeler ile doğru bir şekilde yapılarak talebin hızlı şekilde karşılanması sağlanmaktadır. Bu durum vatandaşın kurumda işlerini daha hızlı olarak çözümlemesini sağlamaktadır. Chatbot uygulaması sayesinde belediyecilik hizmetlerini sosyal medyada (Facebook Messenger, Whatsapp vb.), kurum web sayfanızda ve birçok iletişim kanalında kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Chatbot, gelişen ve değişen dünyamızda hizmet kalitesini arttırmak ve fazla iş yükünü ortadan kaldırmak adına kurgulanmış bir çözümdür. Metis Belediye danışanlarınıza/vatandaşlara 7/24 hizmet vermenin en pratik çözümüdür. %95 oranında doğru cevaplama yeteneğine sahip olan Metis Belediye vatandaş verilen hizmet kalitenizi arttırmak ve maliyetlerinizi düşürmek için denenmiş en pratik çözümdür. Metis Belediye için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

METİSBOT YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA FARK YARATIR

% 78
HİÇ BİLMEDİĞİNİZ SORULARA CEVAP VERME BAŞARI ORANIMIZ
% 95
BİLDİĞİMİZ TÜM KONU VE SORULARA CEVAP VERME BAŞARI ORANIMIZ
% 100
KULLANAN TÜM MÜŞTERİLERDEN ALDIĞIMIZ MEMNUNİYET ÖLÇÜMÜ

Metisbot iletişimi sever. Çözümlerimizi keşfetmek ister misin?