Partnerler

AGİTO

Lidya Ventures grup şirketi olan ve Insurtech endüstrisine odaklanarak yazılım çözümleri sunan Agito, 1997’den beri sigorta şirketleri için tüm branşlarda hizmet vermektedir. Agito, mevcut müşterileri ve sigorta sektörüne yönelik dijital asistan uygulamaları için Metisbot ile işbirliği yapmaktadır.

UNİVERSAL BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Universal Bilişim Çözümleri, belediye ve kamu kurumları için uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi yazılım çözümler sunmaktadır. Universal ve Metisbot Chatbot Dijital Asistan çözümü ile operasyonlarını daha verimli ve ektin hale getirmek için çalışmaktadır.

İSTANBUL TELEKOM İLETİŞİM HİZMETLERİ

İstanbul Telekom; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özel deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan bir operatör isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor. İstanbul Telekom ve Metisbot Chatbot Dijital Asistan çözümü ile operasyonlarını daha verimli ve ektin hale getirmek için çalışmaktadır.

GUPSHUP

gupshup, operasyonları Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta bulunan bir sohbet mesajlaşma hizmetleri şirketidir. gupshup, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp for Business için ilk çözüm sağlayıcılardan biridir.

BULUTİSTAN

2015 yılında kurulan Bulutistan, regülasyonlara uyumlu yerel veri merkezlerinden sunduğu yenilikçi bilişim servisleri ile son dört yılda en hızlı büyüyen teknoloji şirketidir. Merkezi Türkiye, İstanbul’da yer alan Bulutistan, Equinix Küresel Bağlantı (Cloud Exchange) Ağı’na Türkiye’den entegre ilk şirket olarak bilişim hizmet ihracatını arttırmaya odaklanmış butik bir bulut bilişim platformu olarak katma değerli bulut hizmetleri vermektedir