Referanslar

FİBA EMEKLİLİK

Metisbot tarafından geliştirilen ve başarı hikayesine dönüşen Fiba Emeklilik FiGuru uygulaması, müşterilerine bireysel emeklilik , hayat sigortası ve sağlık sigortası kapsamında poliçeleriyle ilgili bilgi almak ve işlem yapabilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Geliştiricisi olduğumuz Fiba Emeklilik sanal asistan robot FiGuru, Türkiye’nin önde gelen markaların yarıştığı CX Awards’dan Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde 2020 yılı için “iyi fikir “ödülüne layık görüldü .2012 yılında büyüme yolunda ilk adımı atan Fiba Emeklilik sektöründe öncü olarak ilerlemektedir.

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi sanal asistanı, belediye hizmetleri ile ilgili sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlere yardımcı olur. 7/24 hizmet veren sanal asistan ile beraber istek, şikayet ve sorunlarınıza dair bildirimler yaparak süreci takip edebilirsiniz.

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ

Büyükçekmece Belediyesi sanal asistanı, vatandaşların sık başvurdukları işlemleri doğru bir şekilde yapmasına yardımcı olur. Vatandaşların sorunlarını, istek ve şikayetlerini hızlı şekilde oluşturmasına yardımcı olur. Sanal asistan 7/24 hizmet verir ve %95 oranında doğru cevaplama yeteneğine sahiptir.

NN Hayat ve Emeklilik

NN Hayat ve Emeklilik, ağırlıklı Avrupa’da olmak üzere 19 ülkede güçlü varlığa ve 175 yılı aşkın köklü bir mirasa sahip sigorta ve yatırım yönetimi şirketi olan NN Group’un bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketin Türkiye’deki tarihçesi, 4 Aralık 2008 tarihinde ING Grubu’nun OYAK Emeklilik’in %100 hissesini satın almasıyla başlamıştır.

İTO Gezici Dijital Karavan

İzmir’de faaliyet gösteren firmaların dijital teknolojiler ile tanışmaları ve iş süreçlerine dijital teknolojileri adapte etmelerini sağlayarak verimlilik ve rekabet güçlerini artırmalarının sağlanması amaçlanarak, Gezici Dijital Karavan geliştirilmiştir. Bu karavan ile üyelerimizin faaliyet gösterdikleri bölgeler ziyaret edilerek üyelerimizin iş ve üretim süreçlerine adapte edebilecekleri dijital teknoloji, yazılım ve donanımlarla tanışmaları için bir ortam sunulmaktadır.