Referanslar

FİBA EMEKLİLİK

Metisbot tarafından geliştirilen ve başarı hikayesine dönüşen Fiba Emeklilik FiGuru uygulaması, müşterilerine bireysel emeklilik , hayat sigortası ve sağlık sigortası kapsamında poliçeleriyle ilgili bilgi almak ve işlem yapabilmek için kolaylıklar sağlamaktadır. Geliştiricisi olduğumuz Fiba Emeklilik sanal asistan robot FiGuru, Türkiye’nin önde gelen markaların yarıştığı CX Awards’dan Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde 2020 yılı için “iyi fikir “ödülüne layık görüldü .2012 yılında büyüme yolunda ilk adımı atan Fiba Emeklilik sektöründe öncü olarak ilerlemektedir.

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi sanal asistanı, belediye hizmetleri ile ilgili sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için sizlere yardımcı olur. 7/24 hizmet veren sanal asistan ile beraber istek, şikayet ve sorunlarınıza dair bildirimler yaparak süreci takip edebilirsiniz.

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ

Büyükçekmece Belediyesi sanal asistanı, vatandaşların sık başvurdukları işlemleri doğru bir şekilde yapmasına yardımcı olur. Vatandaşların sorunlarını, istek ve şikayetlerini hızlı şekilde oluşturmasına yardımcı olur. Sanal asistan 7/24 hizmet verir ve %95 oranında doğru cevaplama yeteneğine sahiptir.

PİLZ

Emniyetli otomasyon teknolojisinde lider olan Pilz GmbH & Co. KG’un tercihi Metisbot. İnsanların, makinelerin ve çevrenin emniyetini her zaman sağlayacak şekilde makineleri ve tesisleri otomatik hale getirmeyi hedeflen Pliz, Metisbot’un dijital asistanı ile müşterilerine daha etkili ve verimli destek vermektedirler.

Bize Ulaşın!

Bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
GÖNDER
close-link

Bize Ulaşın!

Bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
GÖNDER
close-link